BEYAZ : Sesliyegel.Net Mobil Sesli Sohbet Platformumuza Ücretsiz Giriş Yaparak Eğlenebilirsiniz...;
Yazan : admin Tarih : 06 Mart 2016 Görüntüleme : 620 views Yorum sayısı : 0

Sesli Sohbet Demek, insanların Birbirleri ile iletişim kurmasını Sağlamak Demektir. Sohbetin Günümüzde En Çok 2 versiyonu Kullanılmaktadır.
Bunlar Yazılı Sohbet Ve Sözlü Sohbetlerdir.

Sesli Sohbet Nedir ?

Sesli Sohbet insanların Yüz yüze Konuşarak Anlaşması ile Yapılan Sohbetlerdir. Sesli Sohbet Yerine Göre Yazılı Sohbet den Daha iyi Olarak Gösterilir, insanların Kendilerini Anlatması için Sesli Sohbet Daha Makbuldür. Sesli Sohbet real ortamda yapılan Sohbet Türüdür.

SESLİ CHAT Nedir?

Sesli Chat Genellikle Günümüzün Çağında Online Messenger üstünden veya Sohbet Chat odalarında Bedava ücretsiz Şekilde Yapılan Sohbet Türüdür. Yazı Türü Sohbet internet bölümünde bir çok şekilde yapılmaktadır, Facebook, Messenger, Eschat ve Speakychat  Tabanlı Diğer Yazım Kurallarına Uygun Sohbet Niteliği taşıyan Sitelerde sesli sohbet Sıkça Rastlayabiliriz.

sesli Sohbetin En Çok Kullanıldığı Ortamlar Genellikle Sohbet Siteleridir. Sohbet Sitlerinde yazılı Sohbet Herzaman
farklı insanlarla tanışmanıza Aracılık Eder. Şuanda Okuduğunuz Bu Yazıların Temel Kategoriside yazılı Sohbet Sitesi Olmasıdır.
örnek Olarak Sesliyegel.net yani Bu Siteyi Verebiliriz. Burası Yazılı Sohbet Sitesidir. speakychat Tabanlı Sohbet Sitesi Olmakla,
Birlikte Online 2000 Kullanıcılarımızla Değişik Sohbet odalarında yazılı Sohbet imkanı Sağlamaktadır. sesli Sohbet odalarımızda insanın hal ve durumuna göre mutluluk ve üzüntü şaşkınlık sembole gösteren smileyler olması
Kullanıcılarımızın O Anda Hangi Durumda Olduğunu Karşı tarafa Gösterir Buda sesli Sohbet de Sempatik Bir görünüm Sağlar.

Messenger’da yazılı Sohbet Ortamı Sağlayan Diğer Bir teknolojik üründür. Messenger’da Yazılı Sohbetin yanında Web Cam ( Kameralı Sohbet ) de Mümkündür, Kameralı Sohbet ile yazılı Olarak Konuşabilir,
isterseniz Bilgisayarınızdan yazılı Sohbeti Sesli Sohbete çevirebilirsiniz. Buda Messenger’in Sizlere Vermiş Olduğu yeniliktir. Hem sesli Sohbet Hemde isteğinize göre Kameralı Yada Sesli Sohbet Ortamına Geçmenizi Sağlayan Bir Haberleşme, Sohbet Etme Sistemidir. sesliyegel Yani speakychat tabanlı Sohbet Siteleri Günümüzde Reagbeti Artan Bir Sosyal Arkadaşlık Platformudur.
Burda Yazılı Sohbet Ederek Hem Sanal Arkadaşlık ortamınızı Yenilersiniz Hemde real Arkadaşlıklara çevirebilirsiniz.

Belirttiğimiz Gibi Sitemizin Amacı Siz Değerli Kullanıcılarımıza yazılı Sohbeti En iyi Şekilde Tanıtıp, Sanal Arkadaşlıklarınızı
Güçlü Ve eğlenceli hale getirip real ortama Dökmenizdir. Bu Yüzden sesliyegel.net Sitemiz Sizler için Google Tarafından Yayına Sokularak
yazılı Sohbet Devrini Hayatınızla Bütünleştirmek Amacı ile Kurulmuş sesliyegel ( speakychat Sohbet Sitesi ) yani Arkadaşlık Sitesidir.

Sesli Sohbet Odalarını Merak Ediyor Ve uygulamalı Olarak Görmek istiyorsanız Lütfen Aşağıdaki Nick Kutusuna Herhangi Bir Nick Yazarak ” sesli Sohbetin ” Tadını çıkartınız. Nickinizi Yazdıktan Sonra Gülücük İşareti Olan ” 🙂 ” Simgesinin üstüne tıklayınız, Sitemiz üyeLik veya Şifre Gerektirmeden Direk Yazılı Sohbet Odalarına Girmenize Olanak Sağlamaktadır.

Önemli Not : Sitemizde yapacağınız sesli Sohbet’in Tüm Sorumlulukları Size Aittir. Sitemizde Irkçıkık, Bölücülük, Siyasi ve Argo Küfür içerikli Kelimeler Kurmamaya Dikkat Ediniz Aksi halde sesli Sohbet Odalarımızdan Uzaklaştırılırsınız.

Tags:

Üzgünüz! Bu Konu Yorumlara Kapalı.